• Sme zmluvným partnerom spoločnosti

 

 • OZNAM  PRE  POZOSTALÝCH :

 • V prípade, pokiaľ by ste sa rozhodli navštíviť nás za účelom vybavenia, alebo informovania sa o zabezpečení pietneho aktu v kancelárii v Podunajských Biskupiciach na ul. Svornosti č. 41 a nemáte k dispozícii vlastné motorové vozidlo, tak nás prosím kontaktujte na ktoromkoľvek telefónnom čísle a mi Vám dopravu k nám a následný odvoz od nás z kancelárie v rámci BA. zabezpečíme BEZPLATNE.

  Využitie tejto ponuky - (služby), Vás nezaväzuje k uzatvoreniu objednávky. Je len na Vašom uvážení ako sa rozhodnete. 

  + 421 948 155 155, + 421 902 406 636, 02/32 141 899

Komplexné pohrebné služby

 • Naša pohrebná spoločnosť Vám zabezpečí komplexné vybavenie pietneho aktu ako v Bratislave, tak i na celom území SR,
  vrátane zahraničia aj s príslušnými matričnými dokladmi.
 • Matričné doklady vybavujeme do 24 hodín od zadania a podpisu objednávky klientom. Pokiaľ však o túto službu klient požiada, tak sme schopný matričné doklady vybaviť aj do niekoľkých hodín od zadania objednávky a za takéto expresné vybavenie neúčtujeme klientovi žiadne skryté poplatky!
 • Ďalej svojim klientom ponúkame mimoriadne profesionálnu úpravu zosnulých, akú Vám nezabezpečí ani jedna z konkurenčných pohrebných služieb. Keď tak, tak len napísanú na objednávke.
 • V ponuke máme okolo 100 druhov rakiev, rôznych čalúnení v mnohých farbách a iných smútočných potrieb. K našim službám patrí i viazanie vencov, kytíc, ikebán a ďalších kvetinových darov. Samotná kvetinová výzdoba v rakve okolo zosnulého podľa predstáv a požiadaviek konkrétneho objednávateľa je samozrejmosťou.
 • Ďalšou neopomenuteľnou súčasťou našej pohrebnej služby je individuálny a skutočne veľmi citlivý prístup k pozostalým.
 • I takýmto spôsobom sa snažíme pomôcť prekonať bolesť a žiaľ, ktoré majú pozostalí vo svojich dušiach pri odchode svojho blízkeho. Okamihy, akým je i samotné vybavovanie pietneho aktu, títo klienti prežívajú veľmi trpko a v hlbokom žiali.
 

Vážený pozostalí:

Ešte pred tým ako sa rozhodnete osloviť pohrebnú službu, tak sa snažte overiť že do koho vkladáte svoju dôveru a hlavne za aké služby budete platiť. Lebo tu v Bratislave sú všetci tzv. "PROFESIONÁLI" no napriek tomu o pohrebníctve nemajú ani predstavu. Každý z nich Vám ponúka dokonalú úpravu, ale pravdou je že zosnulého ani nevidia. A už vonkoncom sa nenechajte ovplyvniť obhliadajúcimi lekármi a ich
šoférom. Lebo oni Vám nerobia žiadnu službu, ale vyťahujú z Vás peniaze a na toto si dajte veľký pozor !!!
NEZABÚDAJTE na to že Vy sami sa rozhodnete že v ktorej PS si chcete obrad zabezpečiť a preto ho
nezabezpečujte tam kam sa  Vás snažia nasmerovať takíto ľudia. Neberte prosím na ľahkú váhu tieto
moje slová, nakoľko sú úprimné a pravdivé. Ďakujem.

 •  

Vážený smútiaci:

 • Prostredníctvom tohoto príhovoru by sme si dovolili osloviť tých pozostalých, ktorý majú skutočne úprimný a vážny záujem zabezpečiť dôstojnú rozlúčku na poslednej ceste svojej blízkej a milovanej osoby.

 • Tento príhovor som sa rozhodol napísať hlavne s toho dôvodu, že už sa naďalej nedokážem nečinne pozerať na to, že akým spôsobom a až kam sú schopné zájsť podaktoré PS s tými svojimi klamstvami a zavádzaním, ktoré si píšu na svojich webových stránkach. Píšu o veciach o ktorých nemajú ani potuchy a ani sami neveria tomu, čo napíšu.
 • čítajte viac